O nas

Punkt Przedszkolny ABATEAM jest placówką stworzoną z myślą o dzieciach z autyzmem.

Każdy z Naszych Podopiecznych ma zapewnioną specjalistyczną terapię i wsparcie, tak aby mógł rozwijać się wykorzystując cały swój potencjał.

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ABATEAM powstał z myślą o najmłodszych.

Oferta naszego punktu przedszkolnego skierowana jest do dzieci w wieku powyżej 2,5 roku posiadających orzeczenie o potrzebnie kształcenia specjalnego z uwagi na  zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Do placówki mogą uczęszczać podopieczni do 9 roku życia, jeśli orzeczono wobec nich odroczenie obowiązku szkolnego

Nasze metody

Pracując w oparciu o dokonaną ocenę funkcjonowania dziecka (przy użyciu narzędzia VB-MAPP) tworzymy Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny dzięki czemu zapewniamy Naszym Podopiecznym wszechstronne wsparcie we wszystkich sferach rozwoju.

Rozwój społeczny, skuteczne komunikowanie się, jak również funkcjonowanie bez prezentowania zachowań trudnych to główne cele terapeutyczne w naszym przedszkolu.

Dzięki regularnemu monitorowaniu postępów Maluchów na bieżąco wprowadzamy zmiany w programach terapeutycznych dostosowując się do zmian w ich zachowaniu.

Jak do nas trafić?

Nasza placówka mieści się przy ul. Myśliborskiej 85.

Dojazd samochodem:
Przy lokalu znajduje się parking.

Dojazd komunikacją miejską:
Przystanek Myśliborska
Tramwaj: 2,17
Autobus: 152,186,211,314,509,518

Jak do nas trafić?

ul. Korotyńskiego 26A

Dojazd komunikacją miejską:
Przystanek Korotyńskiego
Tramwaj: 7, 9, 15
Autobus: 154, 208

Przystanek Siemieńskiego
Autobus: 128, 172